قوانین و مقررات

1.1 بورس آکادمیک یک رسانه رایگان در زمینه آموزش بورس و بازار های مالی در حال فعالیت می باشد. و تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

1.2 هر شخصی که به هر مقصود و به هر اندازه‌ای از سایت و اپلیکیشن بورس آکادمیک استفاده می نماید، به معنای آن است که از تمام قوانین و مقررات سایت آگاهی کامل دارد و آن را به‌صورت کامل پذیرفته و تابع آن می‌ باشد.

1.3 تمام محتوای سایت و اپلیکیشن بورس آکادمیک از قبیل: محتوای مقالات، محصولات آموزشی، لوگو، تصاویر، صوت‌ها، ویدیوها و … متعلق به بورس آکادمیک می‌باشد و بدون موافقت و اجازه مدیریت وب سایت بورس آکادمیک، هیچ‌کس اجازه استفاده، کپی، بازآفرینی و یا هرگونه اقدام خلاف قانون دیگری را نسبت به هر یک از موارد ذکرشده و امثال آن ندارد. و در صورت انجام موارد بالا حق پیگیری قضایی برای بورس آکادمیک محفوظ است.

1.5 هر شخصی فقط می‌تواند یک حساب کاربری داشته باشد و درصورتی‌که بعدا مشخص شود شخصی بیش از یک حساب کاربری داشته است، بورس آکادمیک می‌تواند آن حساب‌ها را حذف و دسترسی کاربر به پروفایل کاربری خود را قطع نماید و کاربر نیز حق هیچ‌گونه اعتراضی نسبت به این اقدام را ندارد.

1.6 درصورتی‌که معلوم شود شخصی با نام و حساب کاربری جعلی اقدام به ثبت نام و یا استفاده از سایت نموده است، بورس آکادمیک می‌تواند نسبت به حذف آن حساب کاربری اقدام نماید.

1.7 اشخاص باید در ایجاد حساب کاربری خود دقت کافی به عمل آورند. تا اطلاعات و مشخصات واقعی خود را صحیح و کامل ثبت نمایند. بورس آکادمیک هیچگونه مسئولیتی در قبال نادرست بودن اطلاعات کاربر ندارد.

1.8 عضویت و ایجاد حساب کاربری در بورس آکادمیک کاملا رایگان می‌باشد. اشخاص برای عضویت باید به بخش عضویت مراجعه کرده، همچنین برای ثبت‌نام در سایت و تکمیل فرم عضویت که در آن اطلاعاتی نظیر نام و نام خانوادگی، شماره تماس و ایمیل دریافت می‌شود به‌منزله آگاهی و پذیرش کامل قوانین و مقررات بورس آکادمیک می‌باشد.

مسئولیت های کاربر:

2.1 کاربر باید در حفظ و نگهداری اطلاعات خود کوشا باشد و اطلاعاتی مانند نام کاربری، اطلاعات تماس و رمزهای عبور را نزد خود محرمانه نگه دارد. در صورت تخلف از مفاد این ماده و افشای اطلاعات کاربر، بورس آکادمیک هیچ گونه مسئولیتی ندارد و تمام مسئولیت‌ها و عواقب بر عهده خود کاربر است.

2.2 اشخاص نباید حساب کاربری خود را، به هر هدفی، نزد شخص یا اشخاص دیگری بسپارند. بورس آکادمیک فقط به شخصی که مالک حساب می‌باشد خدمات می‌دهد. درصورتی‌که بر اثر استفاده هم‌زمان از حساب کاربری یا انتقال آن به دیگری مشکلی ایجاد شود تمام مسئولیت‌ها بر عهده کاربر است و بورس آکادمیک هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد. ضمن آنکه درصورتی‌که معلوم شود چند نفر به‌صورت هم‌زمان از یک حساب کاربری و محصولات آموزشی استفاده می‌نمایند. بورس آکادمیک می‌تواند بنا به صلاح دید اقدامات لازم را انجام دهد.

2.3 اطلاعات تماسی که کاربر در سایت ثبت می‌نماید، مانند شماره تماس، ایمیل و …، تنها اطلاعات موثقی است که سایت آن‌ها را به رسمیت می‌شناسد. بورس آکادمیک تمام مکاتبات و پیگیری‌ها را از طریق همین اطلاعات تماس انجام می‌دهد و خود را در قبال اطلاعات تماسی دیگری پاسخگو و مسئول نمی‌داند.

2.4 در صورت تغییر هر یک از اطلاعات، طبق بند بالا کاربر باید مراتب را به پشتیبانی وب سایت اطلاع‌ رسانی شود. و اگر کاربر در ارائه اطلاعات جدید کوتاهی نماید هیچ مسئولیتی متوجه بورس آکادمیک نخواهد بود.

2.5 کاربر می‌تواند از طریق راه‌های تماسی که در صفحه «تماس با ما» سایت نوشته شده، با بورس آکادمیک در ارتباط باشد.

تبلیغات:

3.1 درصورتی‌که تبلیغاتی در سایت بورس آکادمیک انجام شود، بورس آکادمیک هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به محتوای تبلیغ‌شده را ندارد و تمام تصمیم‌گیری‌ها و مسئولیت‌ها بر عهده خود کاربران هست.

مسئولیت های بورس آکادمیک:

6.1 بورس آکادمیک تمام تلاش خود را می‌نماید تا آموزش‌ها و خدمات باکیفیت به کاربران ارائه دهد و پذیرای پیشنهادات و انتقادات باشد.