اینستاگرام

20 هزار عضو

۲۴ ساعت تبلیغ

پست تبلیغاتی


  • امکان منشن کردن پیچ
  • امکان درج لینک

 

استوری تبلیغاتی

  • استوری با ماندگاری ۲۴ ساعت
  • امکان منشن کردن پیج و درج لینک

 

تلگرام

70 هزار عضو

۲۴ ساعت تبلیغ

پین در کانال

 

رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که همچون دیگر پست‌های بورس آکادمیک در لیست مطالب و نوشته های سایت برای همیشه باقی می‌ماند و از این رو شما برای همیشه بازخورد از مقاله منتشر شده شما در بورس آکادمیک را خواهید داشت. همچنین رپورتاژ آگهی در پیک ترافیک روزانه منتشر می‌شود تا حداکثر مخاطب جذب مقاله شما شود. در رپورتاژ آگهی می‌توانید محصولات یا سرویس های خود را به جامعه‌ ی هدف معرفی کرده، و لینک مستقیم و Follow به وب‌سایت خود دریافت کنید.

متن رپورتاژ آگهی توسط مشتری نگارش شده و بورس آکادمیک در صورت نیاز تنها آن را ویرایش کرده و اشکالات نگارشی آن را رفع میکند. اما اگر مایل باشید که متن آگهی توسط تیم بورس آکادمیک نگارش شود، این کار با هزینه‌ی اضافی قابل انجام است. در هر رپورتاژ آگهی حداکثر مجاز به استفاده از ۳ تصویر و ۳  لینک هستید اما در تعداد کلمات متن محدودیتی وجود ندارد، با این حال اگر در این موارد زیاده‌روی کنید میتواند برای شما بازخورد منفی را داشته باشد. همچنین برای هر رپورتاژ آگهی حداقل یک تصویر در سایز ۱۲۰۰ در ۸۰۰ پیکسل نیاز است

ثبت سفارش

پس از انتخاب  نوع بسته تبلیغاتی جهت رزرو (بنر تبلیغاتی، رپورتاژ آگهی یا تبلیغات در شبکه های مجازی) کافی است از طریق پشتیبانی واتساپ یا تلگرام با ما در ارتباط باشید.